6666 44 222 BIURO@GOLSPORT.PL

Najpopularniejsze dzianiny z naszej oferty z charakterystyką.

1. Standard 1 Dzianina Standard 135g 100% poliester, szybko schnąca, bardzo wytrzymała i miła w dotyku. Doskonale nadająca się na koszulki i spodenki do piłki nożnej, siatkówki, koszulki reklamowe, dla biegaczy.

2. Standard 2 Dzianina Standard 150g 100% poliester mikro filament, dzianina z mikro włókien bardzo miła w dotyku dobrze oddająca wilgoć, wytrzymała i łatwo spieralna. Doskonale nadaje się na koszulki i spodenki do piłki nożnej, siatkówki, reklamowe dla biegaczy.

2. Łezka 1 Dzianina na koszulki typu łezka 135g 100% poliester mikro, dzianina bardzo przewiewna, szybko schnąca. Doskonała na koszulki dla biegaczy, koszulki polo w wersji letniej, koszulki piłkarskie do siatkówki plażowej.

3. Łezka 2 Dzianina typu łezka 210g 100% poliester mikro, dzianina grubsza, bardzo wytrzymała. Doskonała na koszulki polo.

4. Łezka 3 Dzianina typu łezka 135g z jonami srebra i aperturą hydrofilową, doskonale odprowadza wilgoć, antybakteryjna, oddychająca. Doskonała dla biegaczy, na koszulki piłkarskie, koszulki polo.

4. Elastic 1 Dzianina Elastic 125g 81% poliester 19% elastomer. Bardzo elastyczna, oddychająca, miła w dotyku. Doskonała na koszulki siatkarskie, odzież termoaktywna, odzież fitness, staniki sportowe, czapki.

5. Elastic 2 Dzianina Elastic 230g 87% poliester 13% elastomer. Bardzo elastyczna grubsza dziana doskonała na legginsy, nie powoduje prześwitów, czapki sportowe, cieplejszą odzież termoaktywną.

6. Pique 1 Dzianina na bluzy i spodnie dresowe 210g 100% poliester od wewnętrznej strony drapany- miły w dotyku jak polar, zewnętrzna strona splot pique bardzo wytrzymały i łatwo spieralny. Produkty wykonane z tej dzianiny są łatwo spieralne, szybko schnące i bardzo wytrzymałe.

7. Softshell 1 Dzianina Softsfell nowoczesna tkanina krajowej produkcji o gramaturze 320g/m2 stosowana na kurtki. Jest to laminat wodoodporny i paroprzepuszczalny składający się z trzech warstw tkanina/membrana/polar. Oddychalność 5000g/m2/24h wodoodporność 10 000 h2o mm

W ofercie posiadamy blisko 800 różnego rodzaju dzianin i tkanin poliestrowych i nie tylko, możemy dobrać dzianiny do oczekiwań klienta oraz dyscypliny sportu i warunków w jakich będzie używany produkt z niej wykonany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress